У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зарічанський - Одеса-Пересип
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зарічанський - Одеса-Пересип:

Поточний розклад електричок Зарічанський - Одеса-Пересип включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 47 хв зі станції Зарічанський і прибуває на станцію Одеса-Пересип о 06 г 51 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6413 сполученням Мартинівська - Одеса-Головна, в цьому випадку поїздка займе 2 г 7 хв. Між станціями Зарічанський і Одеса-Пересип цей електропоїзд проїжджає 21 зупинок. Серед них Маринове(09.33), Буялик(10.06), Польове(10.37), Одеса-Східна(11.14), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зарічанський - Одеса-Пересип, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зарічанський Одеса-Пересип ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зарічанський - Одеса-Пересип можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зарічанський -Одеса-Пересип можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зарічанський — Одеса-Пересип

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Одеса-Пересип — Зарічанський