У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Перемога - Зарічанський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Перемога - Зарічанський:

Поточний розклад електричок Перемога - Зарічанський включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 28 хв зі станції Перемога і прибуває на станцію Зарічанський о 10 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6408 сполученням Одеса-Головна - Колосівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 25 хв. Між станціями Перемога і Зарічанський цей електропоїзд проїжджає 16 зупинок. Серед них Учнівська(21.34), 1268 Км(22.03), Сербка(22.34), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Перемога - Зарічанський, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Перемога Зарічанський ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Перемога - Зарічанський можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Перемога та Зарічанський – 55.0 км. Ціна квитка на електричку Перемога Зарічанський складає 28.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6404 Одеса Мартинівська 09.28
Перемога
10.50
Зарічанський
1 г 22 хв Курсує щоденно - переглянути
6414 Одеса Мартинівська 16.02
Перемога
17.27
Зарічанський
1 г 25 хв Курсує щоденно - переглянути
6406 Одеса Колосівка 18.21
Перемога
19.46
Зарічанський
1 г 25 хв Курсує щоденно - переглянути
6408 Одеса Колосівка 21.31
Перемога
22.56
Зарічанський
1 г 25 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Перемога -Зарічанський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Перемога — Зарічанський

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Зарічанський — Перемога