У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зарічанський - Перемога
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зарічанський - Перемога:

Поточний розклад електричок Зарічанський - Перемога включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 48 хв зі станції Зарічанський і прибуває на станцію Перемога о 06 г 12 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6407 сполученням Мартинівська - Одеса-Головна, в цьому випадку поїздка займе 1 г 26 хв. Між станціями Зарічанський і Перемога цей електропоїзд проїжджає 16 зупинок. Серед них Маринове(16.45), 1263 Км(17.25), 1281 Км(17.58), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зарічанський - Перемога, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зарічанський Перемога ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зарічанський - Перемога можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зарічанський та Перемога – 55.0 км. Ціна квитка на електричку Зарічанський Перемога складає 28.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6401 Колосівка Одеса 04.48
Зарічанський
06.12
Перемога
1 г 24 хв Курсує щоденно - переглянути
6403 Мартинівська Одеса 05.40
Зарічанський
07.06
Перемога
1 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути
6413 Мартинівська Одеса 09.28
Зарічанський
10.54
Перемога
1 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути
6407 Мартинівська Одеса 16.40
Зарічанський
18.06
Перемога
1 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зарічанський -Перемога можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зарічанський — Перемога

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Перемога — Зарічанський