У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полтава - Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Полтава - Івано-Франківськ:

Розклад поїздів Полтава Івано-Франківськ на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 16 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Полтава Івано-Франківськ найчастіше зупиняються на станціях Миргород, Лубни, Яреськи, Ромодан, Гребінка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.03, 16.43, 22.58 зі станції Полтава-Киівська, в кінцевий же пункт Івано-Франківськ прибувають вони відповідно о 09.10, 07.33, 13.18 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Полтава Івано-Франківськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Полтава - Івано-Франківськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Полтава - Івано-Франківськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Полтава -Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Полтава — Івано-Франківськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Івано-Франківськ — Полтава