У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полтава - Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Полтава - Івано-Франківськ:

Розклад поїздів Полтава Івано-Франківськ на поточний момент містить 5 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 54 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Полтава Івано-Франківськ найчастіше зупиняються на станціях Миргород, Київ-Пас., Львів, Лубни, Гоголеве, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.39, 17.24 зі станції Полтава-Киівська, в кінцевий же пункт Івано-Франківськ прибувають вони відповідно о 06.55, 07.33, 10.08 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Полтава Івано-Франківськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Полтава - Івано-Франківськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Полтава - Івано-Франківськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Полтава – Івано-Франківськ залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Полтава - Івано-Франківськ можна від 312.97 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Полтава -Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Полтава — Івано-Франківськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Івано-Франківськ — Полтава