У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полтава - Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Полтава - Івано-Франківськ:

Розклад поїздів Полтава Івано-Франківськ на поточний момент містить 8 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 51 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Полтава Івано-Франківськ найчастіше зупиняються на станціях Миргород, Лубни, Ромодан, Гребінка, Бориспіль, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.06, 16.03 зі станції Полтава-Киівська, в кінцевий же пункт Івано-Франківськ прибувають вони відповідно о 09.17, 09.40 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Полтава Івано-Франківськ говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Полтава - Івано-Франківськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Полтава - Івано-Франківськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Полтава -Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Полтава — Івано-Франківськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Івано-Франківськ — Полтава