У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полтава - Хмельницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Полтава - Хмельницький:

Розклад поїздів Полтава Хмельницький на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 18 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Полтава Хмельницький найчастіше зупиняються на станціях Миргород, Лубни, Київ-Пас., Гребінка, Фастів-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.17, 22.25 зі станції Полтава-Киівська, в кінцевий же пункт Хмельницький прибувають вони відповідно о 03.36, 07.34 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Полтава Хмельницький є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Полтава - Хмельницький складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Полтава - Хмельницький можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Полтава – Хмельницький залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Полтава - Хмельницький можна від 348.03 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
73 Харків Перемишль 16.17
Полтава-Киівська
03.36
Хмельницький
11 г 19 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
104 Краматорськ Львів 21.08
Полтава-Південна
07.34
Хмельницький
10 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
21 Харків Львів 22.25
Полтава-Киівська
07.34
Хмельницький
9 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Полтава -Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Полтава — Хмельницький

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хмельницький — Полтава