У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полтава - Хмельницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Полтава - Хмельницький:

Розклад поїздів Полтава Хмельницький на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 37 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Полтава Хмельницький найчастіше зупиняються на станціях Миргород, Київ-Пас., Лубни, Фастів-1, Козятин-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.43, 22.08 зі станції Полтава-Киівська, в кінцевий же пункт Хмельницький прибувають вони відповідно о 04.16, 07.49 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Полтава Хмельницький є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Полтава - Хмельницький складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Полтава - Хмельницький можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
73 Харків Перемишль 16.43
Полтава-Киівська
04.16
Хмельницький
11 г 33 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
21 Харків Трускавець 22.08
Полтава-Киівська
07.49
Хмельницький
9 г 41 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Полтава -Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Полтава — Хмельницький

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хмельницький — Полтава