У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полтава - Тернопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Полтава - Тернопіль:

Розклад поїздів Полтава Тернопіль на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 19 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Полтава Тернопіль найчастіше зупиняються на станціях Миргород, Лубни, Київ-Пас., Гребінка, Фастів-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.17, 22.25 зі станції Полтава-Киівська, в кінцевий же пункт Тернопіль-Пас. прибувають вони відповідно о 05.49, 09.30 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Полтава Тернопіль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Полтава - Тернопіль складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Полтава - Тернопіль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Полтава – Тернопіль залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Полтава - Тернопіль можна від 330.08 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Полтава -Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Полтава — Тернопіль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Тернопіль — Полтава