З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полтава - Тернопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Полтава - Тернопіль:

Розклад поїздів Полтава Тернопіль на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 22 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Полтава Тернопіль найчастіше зупиняються на станціях Миргород, Лубни, Гребінка, Ромодан, Козятин-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.01, 19.21 зі станції Полтава-Киівська, в кінцевий же пункт Тернопіль-Пас. прибувають вони відповідно о 03.52, 09.47 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Полтава Тернопіль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Полтава - Тернопіль складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Полтава - Тернопіль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
149О Полтава Ворохта 13.33
Полтава-Південна
03.52
Тернопіль-Пас.
14 г 19 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
111О Харків Львів 19.21
Полтава-Киівська
09.47
Тернопіль-Пас.
14 г 26 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Полтава -Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Полтава — Тернопіль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Тернопіль — Полтава