У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полтава - Тернопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Полтава - Тернопіль:

Розклад поїздів Полтава Тернопіль на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 21 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Полтава Тернопіль найчастіше зупиняються на станціях Миргород, Київ-Пас., Лубни, Гребінка, Фастів-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.23, 22.25 зі станції Полтава-Киівська, в кінцевий же пункт Тернопіль-Пас. прибувають вони відповідно о 06.02, 09.28 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Полтава Тернопіль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Полтава - Тернопіль складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Полтава - Тернопіль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Полтава -Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Полтава — Тернопіль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Тернопіль — Полтава