У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полтава - Тернопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Полтава - Тернопіль:

Розклад поїздів Полтава Тернопіль на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 5 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Полтава Тернопіль найчастіше зупиняються на станціях Миргород, Решетилівка, Яреськи, Гоголеве, Ромодан, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.21, 22.00 зі станції Полтава-Киівська, в кінцевий же пункт Тернопіль-Пас. прибувають вони відповідно о 10.00, 11.32 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Полтава Тернопіль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Полтава - Тернопіль складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Полтава - Тернопіль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
211О Харків Львів 19.21
Полтава-Киівська
10.00
Тернопіль-Пас.
14 г 39 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
21 Харків Львів 22.00
Полтава-Киівська
11.32
Тернопіль-Пас.
13 г 32 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Полтава -Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Полтава — Тернопіль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Тернопіль — Полтава