У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полтава - Вінниця(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Полтава - Вінниця(всі вокзали):

Розклад поїздів Полтава Вінниця(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 39 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Полтава Вінниця(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Миргород, Київ-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.00 зі станції Полтава-Киівська, в кінцевий же пункт Вінниця прибувають вони відповідно о 07.39 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Полтава Вінниця(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Полтава - Вінниця(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Полтава - Вінниця(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
21 Харків Львів 22.00
Полтава-Киівська
07.39
Вінниця
9 г 39 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Полтава -Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Полтава — Вінниця(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Вінниця(всі вокзали) — Полтава