У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полтава - Вінниця(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Полтава - Вінниця(всі вокзали):

Розклад поїздів Полтава Вінниця(всі вокзали) на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 33 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Полтава Вінниця(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Миргород, Київ-Пас., Лубни, Фастів-1, Козятин-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.43, 22.08 зі станції Полтава-Киівська, в кінцевий же пункт Вінниця прибувають вони відповідно о 02.03, 05.54 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Полтава Вінниця(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Полтава - Вінниця(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Полтава - Вінниця(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
73 Харків Перемишль 16.43
Полтава-Киівська
02.03
Вінниця
9 г 20 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
21 Харків Трускавець 22.08
Полтава-Киівська
05.54
Вінниця
7 г 46 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Полтава -Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Полтава — Вінниця(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Вінниця(всі вокзали) — Полтава