У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Промислова - Застав'є
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Промислова - Застав'є:

Поточний розклад електричок Промислова - Застав'є включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 52 хв зі станції Промислова і прибуває на станцію Застав'є о 23 г 01 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6369 сполученням Ківерці - Стоянів, в цьому випадку поїздка займе 2 г 9 хв. Між станціями Промислова і Застав'є цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Прилуцька(20.54), Промінь(21.24), Вигуричі(22.04), Венгрівка(22.45), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Промислова - Застав'є, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Промислова Застав'є ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Промислова - Застав'є можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Промислова та Застав'є – 61.2 км. Ціна квитка на електричку Промислова Застав'є складає 35.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6379 Ківерці Радехів 08.24
Промислова
10.33
Застав'є
2 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути
6369 Ківерці Стоянів 20.52
Промислова
23.01
Застав'є
2 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Промислова -Застав'є можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Промислова — Застав'є

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Застав'є — Промислова