У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Промислова
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Промислова:

Актуальний розклад електричок по станції Промислова містить всього 10 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Промислова з такими станціями і населеними пунктами як Здолбунів-Пас., Ківерці, Радехів, Ковель, Стоянів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 47 хв до пункту призначення Луцьк. Найближчі станції та зупинні пункти Прилуцька, Дачне, Жабки. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Промислова відправляються або прибувають вранці - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ковель - Здолбунів-Пас., Луцьк - Здолбунів-Пас., Здолбунів-Пас. - Ковель. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Промислова відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Промислова - Рівне від 41.00 грн. (72.4 км)

  • Промислова - Луцьк від 11.00 грн. (5.8 км)

  • Промислова - Ковель від 41.00 грн. (79.3 км)

  • Промислова - Здолбунів від 50.00 грн. (84.0 км)

  • Промислова - Ківерці від 11.00 грн. (9.0 км)

  • Промислова - Рожище від 17.99 грн. (26.6 км)

  • Промислова - Клевань від 27.00 грн. (50.4 км)

  • Промислова - Голоби від 31.00 грн. (53.4 км)

  • Промислова - Оржів від 31.00 грн. (56.4 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6352 Луцьк Здолбунів 04.41 1 хв  04.42 Курсує щоденно - переглянути
6370 Стоянів Ківерці 07.28 1 хв  07.29 Курсує щоденно - переглянути
6356-6355 Ковель Здолбунів 07.40 1 хв  07.41 Курсує щоденно - переглянути
6379 Ківерці Радехів 08.23 1 хв  08.24 Курсує щоденно - переглянути
6353-6354* Здолбунів Ковель 10.28 1 хв  10.29 Курсує щоденно - переглянути
6358-6357* Ковель Здолбунів 15.01 1 хв  15.02 Курсує щоденно - переглянути
6359-6360 Здолбунів Ковель 17.08 1 хв  17.09 Курсує щоденно - переглянути
6380 Радехів Ківерці 17.24 1 хв  17.25 Курсує щоденно - переглянути
6369 Ківерці Стоянів 20.51 1 хв  20.52 Курсує щоденно - переглянути
6361 Здолбунів Луцьк 22.46 1 хв  22.47 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Промислова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Промислова