У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Промислова
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Промислова:

Актуальний розклад електричок по станції Промислова містить всього 10 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Промислова з такими станціями і населеними пунктами як Здолбунів-Пас., Ківерці, Радехів, Ковель, Стоянів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 54 хв до пункту призначення Луцьк. Найближчі станції та зупинні пункти Прилуцька, Дачне, Луцьк, Жабки. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Промислова відправляються або прибувають вранці - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ковель - Здолбунів-Пас., Стоянів - Ківерці, Ківерці - Радехів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Промислова відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6352 Луцьк Здолбунів 04.33 1 хв  04.34 Курсує щоденно - переглянути
6370 Стоянів Ківерці 07.27 1 хв  07.28 Курсує щоденно - переглянути
6356 Ковель Здолбунів 07.39 1 хв  07.40 Курсує щоденно - переглянути
6379 Ківерці Радехів 08.23 1 хв  08.24 Курсує щоденно - переглянути
6353 Здолбунів Ковель 10.29 1 хв  10.30 Курсує щоденно - переглянути
6358-6357 Ковель Здолбунів 15.11 1 хв  15.12 Курсує щоденно - переглянути
6359-6360 Здолбунів Ковель 16.59 1 хв  17.00 Курсує щоденно - переглянути
6380 Радехів Ківерці 17.15 1 хв  17.16 Курсує щоденно - переглянути
6369 Ківерці Стоянів 20.50 1 хв  20.51 Курсує щоденно - переглянути
6361 Здолбунів Луцьк 22.53 1 хв  22.54 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Промислова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Промислова