У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Пустомити - Семенівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Пустомити - Семенівка:

Поточний розклад електричок Пустомити - Семенівка включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 58 хв зі станції Пустомити і прибуває на станцію Семенівка о 21 г 02 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6015 сполученням Львів - Трускавець, в цьому випадку поїздка займе 0 г 4 хв. Між станціями Пустомити і Семенівка цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Пустомити - Семенівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Пустомити Семенівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Пустомити - Семенівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Пустомити та Семенівка – 4.2 км. Ціна квитка на електричку Пустомити Семенівка складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6187* Львів Мукачево 09.43
Пустомити
09.47
Семенівка
4 хв Курсує щоденно - переглянути
6189-6507* Львів Чоп 13.57
Пустомити
14.01
Семенівка
4 хв Курсує щоденно - переглянути
6155 Львів Лавочне 18.19
Пустомити
18.23
Семенівка
4 хв Курсує щоденно - переглянути
6015 Львів Трускавець 20.58
Пустомити
21.02
Семенівка
4 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Пустомити -Семенівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Пустомити — Семенівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Семенівка — Пустомити