У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Семенівка - Пустомити
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Семенівка - Пустомити:

Поточний розклад електричок Семенівка - Пустомити включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 08 хв зі станції Семенівка і прибуває на станцію Пустомити о 19 г 12 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6012 сполученням Трускавець - Львів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 4 хв. Між станціями Семенівка і Пустомити цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Семенівка - Пустомити, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Семенівка Пустомити ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Семенівка - Пустомити можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Семенівка та Пустомити – 4.5 км. Ціна квитка на електричку Семенівка Пустомити складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6154 Стрий Львів 06.52
Семенівка
06.56
Пустомити
4 хв Курсує щоденно - переглянути
6156 Лавочне Львів 07.14
Семенівка
07.18
Пустомити
4 хв Курсує щоденно - переглянути
6502-6166* Чоп Львів 13.49
Семенівка
13.53
Пустомити
4 хв Курсує щоденно - переглянути
6012* Трускавець Львів 19.08
Семенівка
19.12
Пустомити
4 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Семенівка -Пустомити можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Семенівка — Пустомити

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Пустомити — Семенівка