У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рахни - Деражня
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рахни - Деражня:

Розклад поїздів Рахни Деражня на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 51 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Рахни Деражня найчастіше зупиняються на станціях Жмеринка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.29 зі станції Рахни, в кінцевий же пункт Деражня прибувають вони відповідно о 01.20 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рахни Деражня є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рахни - Деражня складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рахни - Деражня можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рахни – Деражня залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
26 Одеса Ясіня 23.29
Рахни
01.20
Деражня
1 г 51 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
136 Одеса Чернівці 23.29
Рахни
01.20
Деражня
1 г 51 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рахни -Деражня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рахни — Деражня

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Деражня — Рахни