У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рахни - Галич
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рахни - Галич:

Розклад поїздів Рахни Галич на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 49 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Рахни Галич найчастіше зупиняються на станціях Жмеринка-Пас., Деражня, Хмельницький, Волочиськ, Тернопіль-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.29 зі станції Рахни, в кінцевий же пункт Галич прибувають вони відповідно о 08.18 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рахни Галич є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рахни - Галич складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рахни - Галич можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рахни – Галич залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
26 Одеса Ясіня 23.29
Рахни
08.18
Галич
8 г 49 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
136 Одеса Чернівці 23.29
Рахни
08.18
Галич
8 г 49 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рахни -Галич можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рахни — Галич

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Галич — Рахни