У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рахни - Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рахни - Івано-Франківськ:

Розклад поїздів Рахни Івано-Франківськ на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 20 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Рахни Івано-Франківськ найчастіше зупиняються на станціях Жмеринка-Пас., Деражня, Хмельницький, Волочиськ, Тернопіль-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.29 зі станції Рахни, в кінцевий же пункт Івано-Франківськ прибувають вони відповідно о 08.49 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рахни Івано-Франківськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рахни - Івано-Франківськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рахни - Івано-Франківськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рахни – Івано-Франківськ залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Рахни - Івано-Франківськ можна від 279.01 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
26 Одеса Ясіня 23.29
Рахни
08.49
Івано-Франківськ
9 г 20 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
136 Одеса Чернівці 23.29
Рахни
08.49
Івано-Франківськ
9 г 20 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рахни -Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рахни — Івано-Франківськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Івано-Франківськ — Рахни