У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рахни - Хмельницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рахни - Хмельницький:

Розклад поїздів Рахни Хмельницький на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 28 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Рахни Хмельницький найчастіше зупиняються на станціях Жмеринка-Пас., Деражня, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.29 зі станції Рахни, в кінцевий же пункт Хмельницький прибувають вони відповідно о 01.57 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рахни Хмельницький є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рахни - Хмельницький складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рахни - Хмельницький можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рахни – Хмельницький залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
26 Одеса Ясіня 23.29
Рахни
01.57
Хмельницький
2 г 28 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
136 Одеса Чернівці 23.29
Рахни
01.57
Хмельницький
2 г 28 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рахни -Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рахни — Хмельницький

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хмельницький — Рахни