У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рахни - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рахни - Львів:

Розклад поїздів Рахни Львів на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 41 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Рахни Львів найчастіше зупиняються на станціях Жмеринка-Пас., Деражня, Хмельницький, Волочиськ, Тернопіль-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.29 зі станції Рахни, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 06.10 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рахни Львів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рахни - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рахни - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рахни – Львів залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Рахни - Львів можна від 226.80 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
26 Одеса Ясіня 23.29
Рахни
06.10
Львів
6 г 41 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
136 Одеса Чернівці 23.29
Рахни
06.10
Львів
6 г 41 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рахни -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рахни — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Рахни