У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рахни - Тернопіль-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рахни - Тернопіль-Пас.:

Розклад поїздів Рахни Тернопіль-Пас. на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 28 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Рахни Тернопіль-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Жмеринка-Пас., Деражня, Хмельницький, Волочиськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.29 зі станції Рахни, в кінцевий же пункт Тернопіль-Пас. прибувають вони відповідно о 03.57 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рахни Тернопіль-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рахни - Тернопіль-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рахни - Тернопіль-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рахни – Тернопіль-Пас. залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
26 Одеса Ясіня 23.29
Рахни
03.57
Тернопіль-Пас.
4 г 28 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
136 Одеса Чернівці 23.29
Рахни
03.57
Тернопіль-Пас.
4 г 28 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рахни -Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рахни — Тернопіль-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Тернопіль-Пас. — Рахни