У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ракове - Літки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ракове - Літки:

Поточний розклад електричок Ракове - Літки включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 55 хв зі станції Ракове і прибуває на станцію Літки о 21 г 27 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6350 сполученням Гречани - Жмеринка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 32 хв. Між станціями Ракове і Літки цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Копистин(21.00), Коржівці(21.20), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ракове - Літки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ракове Літки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ракове - Літки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ракове та Літки – 26.3 км. Ціна квитка на електричку Ракове Літки складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6342 Гречани Жмеринка 04.54
Ракове
05.26
Літки
32 хв Курсує щоденно - переглянути
6344 Гречани Жмеринка 09.01
Ракове
09.33
Літки
32 хв Курсує щоденно - переглянути
6348 Гречани Жмеринка 17.37
Ракове
18.09
Літки
32 хв Курсує щоденно - переглянути
6350 Гречани Жмеринка 20.55
Ракове
21.27
Літки
32 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ракове -Літки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ракове — Літки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Літки — Ракове