У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Решетилівка - Кибинці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Решетилівка - Кибинці:

Поточний розклад електричок Решетилівка - Кибинці включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 59 хв зі станції Решетилівка і прибуває на станцію Кибинці о 17 г 07 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6721-6363 сполученням Полтава-Південна - Гребінка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 48 хв. Між станціями Решетилівка і Кибинці цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Шкурупій(08.54), Милашенкове(10.12), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Решетилівка - Кибинці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Решетилівка Кибинці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Решетилівка - Кибинці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Решетилівка та Кибинці – 39.9 км. Ціна квитка на електричку Решетилівка Кибинці складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6721-6363 Полтава Гребінка 08.48
Решетилівка
10.36
Кибинці
1 г 48 хв Курсує щоденно - переглянути
7011 Полтава Гребінка 15.59
Решетилівка
17.07
Кибинці
1 г 8 хв Курсує щоденно - переглянути
6725 Полтава Ромодан 18.38
Решетилівка
20.16
Кибинці
1 г 38 хв Курсує щоденно - переглянути
6727-6369 Полтава Гребінка 21.27
Решетилівка
23.00
Кибинці
1 г 33 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Решетилівка -Кибинці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Решетилівка — Кибинці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кибинці — Решетилівка