У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Решетилівка - Лубни
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Решетилівка - Лубни:

Поточний розклад електричок Решетилівка - Лубни включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 59 хв зі станції Решетилівка і прибуває на станцію Лубни о 18 г 10 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6721-6363 сполученням Полтава-Південна - Гребінка, в цьому випадку поїздка займе 3 г 23 хв. Між станціями Решетилівка і Лубни цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Шкурупій(08.54), Милашенкове(10.12), Тарнавщина(11.43), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Решетилівка - Лубни, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Решетилівка Лубни ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Решетилівка - Лубни можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Решетилівка та Лубни – 72.3 км. Ціна квитка на електричку Решетилівка Лубни складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6721-6363 Полтава Гребінка 08.48
Решетилівка
12.11
Лубни
3 г 23 хв Курсує щоденно - переглянути
7011 Полтава Гребінка 15.59
Решетилівка
18.10
Лубни
2 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути
6727-6369 Полтава Гребінка 21.27
Решетилівка
00.02
Лубни
2 г 35 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Решетилівка -Лубни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Решетилівка — Лубни

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Лубни — Решетилівка