У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Решетилівка - Милашенкове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Решетилівка - Милашенкове:

Поточний розклад електричок Решетилівка - Милашенкове включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 27 хв зі станції Решетилівка і прибуває на станцію Милашенкове о 22 г 36 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6721-6363 сполученням Полтава-Південна - Гребінка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 24 хв. Між станціями Решетилівка і Милашенкове цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Решетилівка - Милашенкове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Решетилівка Милашенкове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Решетилівка - Милашенкове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Решетилівка та Милашенкове – 45.8 км. Ціна квитка на електричку Решетилівка Милашенкове складає 21.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6721-6363 Полтава Гребінка 08.48
Решетилівка
10.12
Милашенкове
1 г 24 хв Курсує щоденно - переглянути
6725 Полтава Ромодан 18.38
Решетилівка
19.50
Милашенкове
1 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути
6727-6369 Полтава Гребінка 21.27
Решетилівка
22.36
Милашенкове
1 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Решетилівка -Милашенкове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Решетилівка — Милашенкове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Милашенкове — Решетилівка