У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Решетилівка - Миргород
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Решетилівка - Миргород:

Поточний розклад електричок Решетилівка - Миргород включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 59 хв зі станції Решетилівка і прибуває на станцію Миргород о 16 г 57 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6721-6363 сполученням Полтава-Південна - Гребінка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 34 хв. Між станціями Решетилівка і Миргород цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Шкурупій(08.54), Милашенкове(10.12), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Решетилівка - Миргород, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Решетилівка Миргород ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Решетилівка - Миргород можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Решетилівка та Миргород – 28.4 км. Ціна квитка на електричку Решетилівка Миргород складає 19.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6721-6363 Полтава Гребінка 08.48
Решетилівка
10.22
Миргород
1 г 34 хв Курсує щоденно - переглянути
7011 Полтава Гребінка 15.59
Решетилівка
16.57
Миргород
58 хв Курсує щоденно - переглянути
6725 Полтава Ромодан 18.38
Решетилівка
20.01
Миргород
1 г 23 хв Курсує щоденно - переглянути
6727-6369 Полтава Гребінка 21.27
Решетилівка
22.46
Миргород
1 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Решетилівка -Миргород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Решетилівка — Миргород

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Миргород — Решетилівка