У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Родакове - Олександрівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Родакове - Олександрівка:

Поточний розклад електричок Родакове - Олександрівка включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 20 хв зі станції Родакове і прибуває на станцію Олександрівка о 05 г 36 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6443 сполученням Родакове - Луганськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 18 хв. Між станціями Родакове і Олександрівка цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Родакове - Олександрівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Родакове Олександрівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Родакове - Олександрівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Родакове -Олександрівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Родакове — Олександрівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Олександрівка — Родакове