У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6443 Родакове — Луганськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Родакове - Луганськ номер 6443 відправляється зі станції Родакове о 16.00 і прибуває на станцію Луганськ о 16.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6443 Родакове - Луганськ пролягає по таким станціям як 61 Км, Мілова, Олександрівка, Технікум, Ім. Кашпарова, РЕП.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Родакове 16.00
61 Км 16.06 1 хв  16.07 6 хв 
Мілова 16.15 1 хв  16.16 15 хв 
Олександрівка 16.19 1 хв  16.20 19 хв 
Технікум 16.25 1 хв  16.26 25 хв 
Ім. Кашпарова 16.29 1 хв  16.30 29 хв 
РЕП 16.34 1 хв  16.35 34 хв 
Луганськ 16.40 40 хв 

У розкладі поїзда 6443 Родакове — Луганськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930