У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6443 Родакове — Луганськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Родакове - Луганськ номер 6443 відправляється зі станції Родакове о 16.28 і прибуває на станцію Луганськ о 17.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6443 Родакове - Луганськ пролягає по таким станціям як 61 Км, Мілова, Олександрівка, Технікум, Ім. Кашпарова, РЕП.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

 Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Родакове 16.28
61 Км 16.33 1 хв  16.34 5 хв 
Мілова 16.41 1 хв  16.42 13 хв 
Олександрівка 16.46 1 хв  16.47 18 хв 
Технікум 16.51 1 хв  16.52 23 хв 
Ім. Кашпарова 16.55 1 хв  16.56 27 хв 
РЕП 16.57 1 хв  16.58 29 хв 
Луганськ 17.04 36 хв 

У розкладі поїзда 6443 Родакове — Луганськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930