У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ромодан - Новий Буг
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ромодан - Новий Буг:

Розклад поїздів Ромодан Новий Буг на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 49 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Ромодан Новий Буг найчастіше зупиняються на станціях Лубни, Гребінка, Дарниця, Київ-Пас., Корсунь, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.49 зі станції Ромодан, в кінцевий же пункт Новий Буг прибувають вони відповідно о 04.38 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ромодан Новий Буг є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ромодан - Новий Буг складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ромодан - Новий Буг можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Ромодан – Новий Буг залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
102 Краматорськ Херсон 16.49
Ромодан
04.38
Новий Буг
11 г 49 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
102 Краматорськ Миколаїв 16.49
Ромодан
04.38
Новий Буг
11 г 49 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ромодан -Новий Буг можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ромодан — Новий Буг

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Новий Буг — Ромодан