У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздольський - Панютине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Роздольський - Панютине:

Поточний розклад електричок Роздольський - Панютине включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 58 хв зі станції Роздольський і прибуває на станцію Панютине о 20 г 32 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6513 сполученням Харків-Пас. - Гаврилівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 41 хв. Між станціями Роздольський і Панютине цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Роздольський - Панютине, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Роздольський Панютине ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Роздольський - Панютине можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Роздольський та Панютине – 30.7 км. Ціна квитка на електричку Роздольський Панютине складає 19.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6503 Бірки Лозова 06.33
Роздольський
07.12
Панютине
39 хв Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Гаврилівка 11.32
Роздольський
12.13
Панютине
41 хв Курсує щоденно - переглянути
6853 Харків Лозова 15.03
Роздольський
15.40
Панютине
37 хв Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Лозова 19.58
Роздольський
20.32
Панютине
34 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Роздольський -Панютине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздольський — Панютине

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Панютине — Роздольський