У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6853 Харків-Пас. — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6853 сполученням Харків-Пас. - Лозова відправляється зі станції Харків-Пас. о 13.38 і прибуває на станцію Лозова о 17.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 37 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Покотилівка, Комарівка, Селекційна, Бірки, Шурине, Клименівка, Трійчате, Лихачове, Перемога, Шульське, Герсеванівський, Хлібна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 13.38
Новоселівка 13.43 1 хв  13.44 5 хв 
Липовий Гай 13.49 2 хв  13.51 11 хв 
Покотилівка 13.55 1 хв  13.56 17 хв 
Високий 14.00 1 хв  14.01 22 хв 
Південний 14.05 1 хв  14.06 27 хв 
Комарівка 14.08 1 хв  14.09 30 хв 
Мерефа 14.16 2 хв  14.18 38 хв 
Міст 14.23 1 хв  14.24 45 хв 
Селекційна 14.27 1 хв  14.28 49 хв 
Єзерська 14.33 1 хв  14.34 55 хв 
Липкуватівка 14.37 1 хв  14.38 59 хв 
Бірки 14.44 1 хв  14.45 1 г  6 хв 
829 Км 14.50 1 хв  14.51 1 г  12 хв 
Першотравневий 14.54 1 хв  14.55 1 г  16 хв 
Шурине 14.59 1 хв  15.00 1 г  21 хв 
Широніне 15.04 1 хв  15.05 1 г  26 хв 
Безпалівка 15.09 1 хв  15.10 1 г  31 хв 
Клименівка 15.15 1 хв  15.16 1 г  37 хв 
Новоберецька 15.18 1 хв  15.19 1 г  40 хв 
Північ 15.23 1 хв  15.24 1 г  45 хв 
Трійчате 15.26 1 хв  15.27 1 г  48 хв 
Берека 15.33 1 хв  15.34 1 г  55 хв 
865 15.38 1 хв  15.39 2 г 
Лихачове 15.43 2 хв  15.45 2 г  5 хв 
872 Км 15.50 1 хв  15.51 2 г  12 хв 
878 Км 15.55 1 хв  15.56 2 г  17 хв 
Перемога 16.00 1 хв  16.01 2 г  22 хв 
Біляївка 16.04 1 хв  16.05 2 г  26 хв 
Роздольський 16.11 1 хв  16.12 2 г  33 хв 
Шульське 16.17 1 хв  16.18 2 г  39 хв 
Краснопавлівка 16.21 1 хв  16.22 2 г  43 хв 
Відпочинок 16.30 1 хв  16.31 2 г  52 хв 
Герсеванівський 16.35 1 хв  16.36 2 г  57 хв 
Прядкін 16.42 1 хв  16.43 3 г  4 хв 
Панютине 16.49 1 хв  16.50 3 г  11 хв 
Хлібна 16.53 1 хв  16.54 3 г  15 хв 
Заводська 16.57 1 хв  16.58 3 г  19 хв 
Лозова 17.02 3 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6853 Харків-Пас. — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31