У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6853 Харків-Пас. — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6853 сполученням Харків-Пас. - Лозова відправляється зі станції Харків-Пас. о 13.38 і прибуває на станцію Лозова о 17.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 37 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Покотилівка, Комарівка, Селекційна, Бірки, Шурине, Клименівка, Трійчате, Лихачове, Перемога, Шульське, Герсеванівський, Хлібна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

18.10 № 6853 Харків Пас(13.38) -Лозова(17.05)курсує зміненим розкладом: Покотилівка 14.00-14.01,Мерефа 14.20-14.22,Беспалівка 15.13-15.14,Біляївка 16.08-16.09,Панютине 16.53-16.54,Лозова 17.05

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 13.38
Новоселівка 13.43 1 хв  13.44 5 хв 
Липовий Гай 13.49 2 хв  13.51 11 хв 
Покотилівка 13.55 1 хв  13.56 17 хв 
Високий 14.00 1 хв  14.01 22 хв 
Південний 14.05 1 хв  14.06 27 хв 
Комарівка 14.08 1 хв  14.09 30 хв 
Мерефа 14.16 2 хв  14.18 38 хв 
Міст 14.23 1 хв  14.24 45 хв 
Селекційна 14.27 1 хв  14.28 49 хв 
Єзерська 14.33 1 хв  14.34 55 хв 
Липкуватівка 14.37 1 хв  14.38 59 хв 
Бірки 14.44 1 хв  14.45 1 г  6 хв 
829 Км 14.50 1 хв  14.51 1 г  12 хв 
Першотравневий 14.54 1 хв  14.55 1 г  16 хв 
Шурине 14.59 1 хв  15.00 1 г  21 хв 
Широніне 15.04 1 хв  15.05 1 г  26 хв 
Безпалівка 15.09 1 хв  15.10 1 г  31 хв 
Клименівка 15.15 1 хв  15.16 1 г  37 хв 
Новоберецька 15.18 1 хв  15.19 1 г  40 хв 
Північ 15.23 1 хв  15.24 1 г  45 хв 
Трійчате 15.26 1 хв  15.27 1 г  48 хв 
Берека 15.33 1 хв  15.34 1 г  55 хв 
865 15.38 1 хв  15.39 2 г 
Лихачове 15.43 2 хв  15.45 2 г  5 хв 
872 Км 15.50 1 хв  15.51 2 г  12 хв 
878 Км 15.55 1 хв  15.56 2 г  17 хв 
Перемога 16.00 1 хв  16.01 2 г  22 хв 
Біляївка 16.04 1 хв  16.05 2 г  26 хв 
Роздольський 16.11 1 хв  16.12 2 г  33 хв 
Шульське 16.17 1 хв  16.18 2 г  39 хв 
Краснопавлівка 16.21 1 хв  16.22 2 г  43 хв 
Відпочинок 16.30 1 хв  16.31 2 г  52 хв 
Герсеванівський 16.35 1 хв  16.36 2 г  57 хв 
Прядкін 16.42 1 хв  16.43 3 г  4 хв 
Панютине 16.49 1 хв  16.50 3 г  11 хв 
Хлібна 16.53 1 хв  16.54 3 г  15 хв 
Заводська 16.57 1 хв  16.58 3 г  19 хв 
Лозова 17.02 3 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6853 Харків-Пас. — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930