У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6853 Харків — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Харків - Лозова номер 6853 відправляється зі станції Харків-Пас. о 12.22 і прибуває на станцію Лозова о 15.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6853 Харків - Лозова пролягає по таким станціям як Покотилівка, Південний, Міст, Бірки, Широніне, Трійчате, 878 Км, Шульське, Прядкін.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Харків-Пас. – Лозова складає 56.50 гривень. Відстань між станціями – 206.4 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

17,21,23 травня 2024року №6853 Харків-Пасажирський – Лозова буде відправляться зі ст. Харків-Пас. о 12.10, Новоселівка 12.15-12.19, Покотилівка 12.42-12.43, далі згідно діючого розкладу руху

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 12.22
Новоселівка 12.27 1 хв  12.28 5 хв 
Липовий Гай 12.33 2 хв  12.35 11 хв 
Карачівка 12.38 1 хв  12.39 16 хв 
Покотилівка 12.42 1 хв  12.43 20 хв 
Науковий 12.46 1 хв  12.47 24 хв 
Високий 12.49 1 хв  12.50 27 хв 
Зелений Гай 12.52 1 хв  12.53 30 хв 
Південний 12.55 1 хв  12.56 33 хв 
Комарівка 12.58 1 хв  12.59 36 хв 
Артемівка 13.02 1 хв  13.03 40 хв 
Мерефа 13.07 2 хв  13.09 45 хв 
Міст 13.14 1 хв  13.15 52 хв 
Селекційна 13.18 1 хв  13.19 56 хв 
Єзерська 13.24 1 хв  13.25 1 г  2 хв 
Липкуватівка 13.28 1 хв  13.29 1 г  6 хв 
Бірки 13.35 1 хв  13.36 1 г  13 хв 
829 Км 13.41 1 хв  13.42 1 г  19 хв 
Першотравневий 13.45 1 хв  13.46 1 г  23 хв 
Шурине 13.50 1 хв  13.51 1 г  28 хв 
Широніне 13.55 1 хв  13.56 1 г  33 хв 
Безпалівка 14.00 1 хв  14.01 1 г  38 хв 
Клименівка 14.06 1 хв  14.07 1 г  44 хв 
Новоберецька 14.09 1 хв  14.10 1 г  47 хв 
Трійчате 14.17 1 хв  14.18 1 г  55 хв 
Берека 14.24 1 хв  14.25 2 г  2 хв 
865 14.29 1 хв  14.30 2 г  7 хв 
Лихачове 14.34 2 хв  14.36 2 г  12 хв 
878 Км 14.46 1 хв  14.47 2 г  24 хв 
Перемога 14.51 1 хв  14.52 2 г  29 хв 
Біляївка 14.55 1 хв  14.56 2 г  33 хв 
Роздольський 15.02 1 хв  15.03 2 г  40 хв 
Шульське 15.08 1 хв  15.09 2 г  46 хв 
Краснопавлівка 15.12 1 хв  15.13 2 г  50 хв 
Відпочинок 15.21 1 хв  15.22 2 г  59 хв 
Герсеванівський 15.26 1 хв  15.27 3 г  4 хв 
Прядкін 15.33 1 хв  15.34 3 г  11 хв 
Панютине 15.40 1 хв  15.41 3 г  18 хв 
Хлібна 15.44 1 хв  15.45 3 г  22 хв 
Заводська 15.48 1 хв  15.49 3 г  26 хв 
Лозова 15.53 3 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6853 Харків-Пас. — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930