У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6853 Харків — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Харків - Лозова номер 6853 відправляється зі станції Харків-Пас. о 13.38 і прибуває на станцію Лозова о 17.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 55 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6853 Харків - Лозова пролягає по таким станціям як Покотилівка, Південний, Міст, Бірки, Широніне, Північ, Лихачове, Біляївка, Відпочинок, Хлібна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 13.38
Новоселівка 13.43 1 хв  13.44 5 хв 
Липовий Гай 13.49 2 хв  13.51 11 хв 
Карачівка 13.54 1 хв  13.55 16 хв 
Покотилівка 13.58 1 хв  13.59 20 хв 
Науковий 14.02 1 хв  14.03 24 хв 
Високий 14.05 1 хв  14.06 27 хв 
Зелений Гай 14.08 1 хв  14.09 30 хв 
Південний 14.11 1 хв  14.12 33 хв 
Комарівка 14.14 1 хв  14.15 36 хв 
Артемівка 14.18 1 хв  14.19 40 хв 
Мерефа 14.23 1 хв  14.24 45 хв 
Міст 14.29 1 хв  14.30 51 хв 
Селекційна 14.33 1 хв  14.34 55 хв 
Єзерська 14.39 1 хв  14.40 1 г  1 хв 
Липкуватівка 14.43 1 хв  14.44 1 г  5 хв 
Бірки 14.50 7 хв  14.57 1 г  12 хв 
829 Км 15.02 1 хв  15.03 1 г  24 хв 
Першотравневий 15.06 1 хв  15.07 1 г  28 хв 
Шурине 15.11 1 хв  15.12 1 г  33 хв 
Широніне 15.16 1 хв  15.17 1 г  38 хв 
Безпалівка 15.21 1 хв  15.22 1 г  43 хв 
Клименівка 15.27 1 хв  15.28 1 г  49 хв 
Новоберецька 15.30 1 хв  15.31 1 г  52 хв 
Північ 15.35 1 хв  15.36 1 г  57 хв 
Трійчате 15.38 1 хв  15.39 2 г 
Берека 15.45 1 хв  15.46 2 г  7 хв 
865 15.50 1 хв  15.51 2 г  12 хв 
Лихачове 15.55 2 хв  15.57 2 г  17 хв 
872 Км 16.02 1 хв  16.03 2 г  24 хв 
878 Км 16.07 1 хв  16.08 2 г  29 хв 
Перемога 16.12 1 хв  16.13 2 г  34 хв 
Біляївка 16.16 1 хв  16.17 2 г  38 хв 
Роздольський 16.23 1 хв  16.24 2 г  45 хв 
Шульське 16.29 1 хв  16.30 2 г  51 хв 
Краснопавлівка 16.33 1 хв  16.34 2 г  55 хв 
Відпочинок 16.42 1 хв  16.43 3 г  4 хв 
Герсеванівський 16.47 1 хв  16.48 3 г  9 хв 
Прядкін 16.54 1 хв  16.55 3 г  16 хв 
Панютине 17.01 7 хв  17.08 3 г  23 хв 
Хлібна 17.11 1 хв  17.12 3 г  33 хв 
Заводська 17.15 1 хв  17.16 3 г  37 хв 
Лозова 17.20 3 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6853 Харків-Пас. — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930