У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рудаєве - Клименівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рудаєве - Клименівка:

Поточний розклад електричок Рудаєве - Клименівка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 21 хв зі станції Рудаєве і прибуває на станцію Клименівка о 17 г 31 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6852 сполученням Дубове - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 43 хв. Між станціями Рудаєве і Клименівка цей електропоїзд проїжджає 20 зупинок. Серед них 934 Км(06.28), Відпочинок(07.47), Лихачове(08.40), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рудаєве - Клименівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рудаєве Клименівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рудаєве - Клименівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рудаєве та Клименівка – 90.0 км. Ціна квитка на електричку Рудаєве Клименівка складає 30.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6852 Дубове Харків 06.25
Рудаєве
09.08
Клименівка
2 г 43 хв Курсує щоденно - переглянути
6524 Гаврилівка Харків 15.21
Рудаєве
17.31
Клименівка
2 г 10 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рудаєве -Клименівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рудаєве — Клименівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Клименівка — Рудаєве