У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рудниця - Фастів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рудниця - Фастів:

Розклад поїздів Рудниця Фастів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 20 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Рудниця Фастів найчастіше зупиняються на станціях Крижопіль, Вапнярка, Жмеринка-Пас., Вінниця, Козятин-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.16 зі станції Рудниця, в кінцевий же пункт Фастів-1 прибувають вони відповідно о 05.36 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рудниця Фастів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рудниця - Фастів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Рудниця - Фастів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рудниця – Фастів залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
106
ЧОРНОМОРЕЦЬ
Одеса Київ 01.16
Рудниця
05.36
Фастів-1
4 г 20 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рудниця -Фастів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рудниця — Фастів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Фастів — Рудниця