У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рудниця - Кривин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рудниця - Кривин:

Розклад поїздів Рудниця Кривин на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 42 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Рудниця Кривин найчастіше зупиняються на станціях Крижопіль, Вапнярка, Ярошенка, Жмеринка-Пас., Вінниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.09 зі станції Рудниця, в кінцевий же пункт Кривин прибувають вони відповідно о 04.51 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рудниця Кривин є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рудниця - Кривин складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рудниця - Кривин можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рудниця – Кривин залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
78 Одеса Ковель 21.09
Рудниця
04.51
Кривин
7 г 42 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рудниця -Кривин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рудниця — Кривин

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кривин — Рудниця