У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рудниця - Шепетівка(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рудниця - Шепетівка(всі вокзали):

Розклад поїздів Рудниця Шепетівка(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 59 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Рудниця Шепетівка(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Крижопіль, Вапнярка, Ярошенка, Жмеринка-Пас., Вінниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.09 зі станції Рудниця, в кінцевий же пункт Шепетівка прибувають вони відповідно о 04.08 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рудниця Шепетівка(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рудниця - Шепетівка(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рудниця - Шепетівка(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рудниця – Шепетівка(всі вокзали) залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
78 Одеса Ковель 21.09
Рудниця
04.08
Шепетівка
6 г 59 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рудниця -Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рудниця — Шепетівка(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Шепетівка(всі вокзали) — Рудниця