У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рудниця - Славута-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рудниця - Славута-1:

Розклад поїздів Рудниця Славута-1 на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 26 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Рудниця Славута-1 найчастіше зупиняються на станціях Крижопіль, Вапнярка, Ярошенка, Жмеринка-Пас., Вінниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.09 зі станції Рудниця, в кінцевий же пункт Славута-1 прибувають вони відповідно о 04.35 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рудниця Славута-1 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рудниця - Славута-1 складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рудниця - Славута-1 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рудниця – Славута-1 залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
78 Одеса Ковель 21.09
Рудниця
04.35
Славута-1
7 г 26 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рудниця -Славута-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рудниця — Славута-1

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Славута-1 — Рудниця