У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рудниця - Снятин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рудниця - Снятин:

Розклад поїздів Рудниця Снятин на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 24 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Рудниця Снятин найчастіше зупиняються на станціях Крижопіль, Вапнярка, Рахни, Жмеринка-Пас., Деражня, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.16 зі станції Рудниця, в кінцевий же пункт Снятин прибувають вони відповідно о 10.40 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рудниця Снятин є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рудниця - Снятин складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рудниця - Снятин можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рудниця – Снятин залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
136 Одеса Чернівці 22.16
Рудниця
10.40
Снятин
12 г 24 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рудниця -Снятин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рудниця — Снятин

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Снятин — Рудниця