У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Чернівці
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Чернівці:

Розклад поїздів Львів Чернівці на поточний момент містить 5 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 52 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Львів Чернівці найчастіше зупиняються на станціях Коломия, Івано-Франківськ, Снятин, Ходорів, Заболотів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.53, 05.23, 07.09 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Чернівці прибувають вони відповідно о 10.00, 10.15, 12.30 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Львів Чернівці є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Львів - Чернівці складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Львів - Чернівці можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Чернівці

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернівці — Львів