У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Чернівці
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Чернівці:

Розклад поїздів Львів Чернівці на поточний момент містить 9 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 5 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Львів Чернівці найчастіше зупиняються на станціях Івано-Франківськ, Коломия, Снятин, Ходорів, Галич, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.24, 05.20 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Чернівці прибувають вони відповідно о 08.05, 10.21 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Львів Чернівці свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Львів - Чернівці складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Львів - Чернівці можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Львів – Чернівці залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Львів - Чернівці можна від 116.04 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Чернівці

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернівці — Львів