У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Чернівці
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Чернівці:

Розклад поїздів Львів Чернівці на поточний момент містить 9 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 25 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Львів Чернівці найчастіше зупиняються на станціях Івано-Франківськ, Коломия, Снятин, Ходорів, Галич, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.25, 02.44, 06.50 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Чернівці прибувають вони відповідно о 07.45, 08.20, 12.16 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Львів Чернівці свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Львів - Чернівці складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Львів - Чернівці можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Чернівці

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернівці — Львів