У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рудниця - Стрий(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рудниця - Стрий(всі вокзали):

Розклад поїздів Рудниця Стрий(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 6 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Рудниця Стрий(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Вапнярка, Жмеринка-Пас., Хмельницький, Волочиськ, Підволочиськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.32 зі станції Рудниця, в кінцевий же пункт Стрий прибувають вони відповідно о 04.38 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рудниця Стрий(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рудниця - Стрий(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Рудниця - Стрий(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рудниця – Стрий(всі вокзали) залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Рудниця - Стрий(всі вокзали) можна від 344.78 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
38
БІЛА АКАЦІЯ
Одеса Ужгород 18.32
Рудниця
04.38
Стрий
10 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рудниця -Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рудниця — Стрий(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Стрий(всі вокзали) — Рудниця