У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рудниця - Ярошенка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рудниця - Ярошенка:

Розклад поїздів Рудниця Ярошенка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 44 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Рудниця Ярошенка найчастіше зупиняються на станціях Крижопіль, Вапнярка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.09 зі станції Рудниця, в кінцевий же пункт Ярошенка прибувають вони відповідно о 22.53 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рудниця Ярошенка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рудниця - Ярошенка складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Рудниця - Ярошенка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рудниця – Ярошенка залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Відстань між залізничними станціями Рудниця та Ярошенка складає 99.0 км. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
78 Одеса Ковель 21.09
Рудниця
22.53
Ярошенка
1 г 44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рудниця -Ярошенка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рудниця — Ярошенка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ярошенка — Рудниця