У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сагайдак - Кибинці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Сагайдак - Кибинці:

Поточний розклад електричок Сагайдак - Кибинці включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 03 хв зі станції Сагайдак і прибуває на станцію Кибинці о 17 г 07 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6721-6363 сполученням Полтава-Південна - Гребінка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 19 хв. Між станціями Сагайдак і Кибинці цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Сагайдак - Кибинці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Сагайдак Кибинці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Сагайдак - Кибинці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Сагайдак та Кибинці – 28.3 км. Ціна квитка на електричку Сагайдак Кибинці складає 19.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6721-6363 Полтава Гребінка 09.17
Сагайдак
10.36
Кибинці
1 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути
7011 Полтава Гребінка 16.03
Сагайдак
17.07
Кибинці
1 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути
6725 Полтава Ромодан 18.58
Сагайдак
20.05
Кибинці
1 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути
6727-6369 Полтава Гребінка 21.48
Сагайдак
23.00
Кибинці
1 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Сагайдак -Кибинці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сагайдак — Кибинці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кибинці — Сагайдак