У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Саксагань - Жовті Води
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Саксагань - Жовті Води:

Поточний розклад електричок Саксагань - Жовті Води включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 01 хв зі станції Саксагань і прибуває на станцію Жовті Води о 15 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6504 сполученням Рокувата - П'ятихатки-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 12 хв. Між станціями Саксагань і Жовті Води цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Кам'яне Поле(08.46), 27 Км(09.11), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Саксагань - Жовті Води, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Саксагань Жовті Води ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Саксагань - Жовті Води можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Саксагань та Жовті Води – 40.0 км. Ціна квитка на електричку Саксагань Жовті Води складає 18.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6504 Рокувата П'ятихатки 08.30
Саксагань
09.42
Жовті Води 1
1 г 12 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6466-6465* Тимкове П'ятихатки 10.04
Саксагань
11.11
Жовті Води 1
1 г 7 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6508* Рокувата П'ятихатки 15.01
Саксагань
15.59
Жовті Води 1
58 хв Курсує щоденно - переглянути
6512 Кривий Ріг П'ятихатки 21.22
Саксагань
22.25
Жовті Води 1
1 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Саксагань -Жовті Води можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Саксагань — Жовті Води

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Жовті Води — Саксагань