У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Жовті Води - Саксагань
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Жовті Води - Саксагань:

Поточний розклад електричок Жовті Води - Саксагань включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 11 хв зі станції Жовті Води і прибуває на станцію Саксагань о 14 г 09 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6503 сполученням П'ятихатки-Пас. - Рокувата, в цьому випадку поїздка займе 1 г 4 хв. Між станціями Жовті Води і Саксагань цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Савро(06.36), Зав'ялівка(06.58), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Жовті Води - Саксагань, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Жовті Води Саксагань ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Жовті Води - Саксагань можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Жовті Води та Саксагань – 40.0 км. Ціна квитка на електричку Жовті Води Саксагань складає 18.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6501 П'ятихатки Кривий Ріг 04.34
Жовті Води 1
05.36
Саксагань
1 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути
6503 П'ятихатки Рокувата 06.22
Жовті Води 1
07.26
Саксагань
1 г 4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6507* П'ятихатки Рокувата 13.11
Жовті Води 1
14.09
Саксагань
58 хв Курсує щоденно - переглянути
6509-6510* П'ятихатки Тимкове 17.10
Жовті Води 1
18.11
Саксагань
1 г 1 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Жовті Води -Саксагань можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Жовті Води — Саксагань

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Саксагань — Жовті Води