У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Савро - Кам'яне Поле
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Савро - Кам'яне Поле:

Поточний розклад електричок Савро - Кам'яне Поле включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 25 хв зі станції Савро і прибуває на станцію Кам'яне Поле о 13 г 56 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6503 сполученням П'ятихатки-Пас. - Рокувата, в цьому випадку поїздка займе 0 г 35 хв. Між станціями Савро і Кам'яне Поле цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Савро - Кам'яне Поле, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Савро Кам'яне Поле ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Савро - Кам'яне Поле можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Савро та Кам'яне Поле – 20.0 км. Ціна квитка на електричку Савро Кам'яне Поле складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6501 П'ятихатки Кривий Ріг 04.49
Савро
05.22
Кам'яне Поле
33 хв Курсує щоденно - переглянути
6503 П'ятихатки Рокувата 06.37
Савро
07.12
Кам'яне Поле
35 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6507* П'ятихатки Рокувата 13.25
Савро
13.56
Кам'яне Поле
31 хв Курсує щоденно - переглянути
6509-6510* П'ятихатки Тимкове 17.24
Савро
17.58
Кам'яне Поле
34 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Савро -Кам'яне Поле можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Савро — Кам'яне Поле

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кам'яне Поле — Савро