У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Савро - Рокувата
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Савро - Рокувата:

Поточний розклад електричок Савро - Рокувата включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 25 хв зі станції Савро і прибуває на станцію Рокувата о 14 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6503 сполученням П'ятихатки-Пас. - Рокувата, в цьому випадку поїздка займе 1 г 4 хв. Між станціями Савро і Рокувата цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них 27 Км(06.52), Кам'яне Поле(07.12), 54 Км(07.33), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Савро - Рокувата, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Савро Рокувата ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Савро - Рокувата можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Савро та Рокувата – 39.0 км. Ціна квитка на електричку Савро Рокувата складає 18.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6501 П'ятихатки Кривий Ріг 04.49
Савро
05.52
Рокувата
1 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути
6503 П'ятихатки Рокувата 06.37
Савро
07.41
Рокувата
1 г 4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6507* П'ятихатки Рокувата 13.25
Савро
14.25
Рокувата
1 г Курсує щоденно - переглянути
6509-6510* П'ятихатки Тимкове 17.24
Савро
18.27
Рокувата
1 г 3 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Савро -Рокувата можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Савро — Рокувата

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рокувата — Савро