У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Селекційна - Артемівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Селекційна - Артемівка:

Поточний розклад електричок Селекційна - Артемівка включає 8 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 23 хв зі станції Селекційна і прибуває на станцію Артемівка о 18 г 38 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6852 сполученням Дубове - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 18 хв. Між станціями Селекційна і Артемівка цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Селекційна - Артемівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Селекційна Артемівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Селекційна - Артемівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Селекційна та Артемівка – 7.5 км. Ціна квитка на електричку Селекційна Артемівка складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Селекційна -Артемівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Селекційна — Артемівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Артемівка — Селекційна