У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Селекційна - Мерефа
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Селекційна - Мерефа:

Поточний розклад електричок Селекційна - Мерефа включає 8 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 14 хв зі станції Селекційна і прибуває на станцію Мерефа о 06 г 23 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6516 сполученням Лозова - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 11 хв. Між станціями Селекційна і Мерефа цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Селекційна - Мерефа, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Селекційна Мерефа ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Селекційна - Мерефа можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Селекційна та Мерефа – 5.5 км. Ціна квитка на електричку Селекційна Мерефа складає 12.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Селекційна -Мерефа можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Селекційна — Мерефа

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мерефа — Селекційна