У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Селекційна - Покотилівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Селекційна - Покотилівка:

Поточний розклад електричок Селекційна - Покотилівка включає 8 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 17 хв зі станції Селекційна і прибуває на станцію Покотилівка о 20 г 51 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6852 сполученням Дубове - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 40 хв. Між станціями Селекційна і Покотилівка цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Міст(10.04), Науковий(10.36), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Селекційна - Покотилівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Селекційна Покотилівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Селекційна - Покотилівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Селекційна та Покотилівка – 20.2 км. Ціна квитка на електричку Селекційна Покотилівка складає 17.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Селекційна -Покотилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Селекційна — Покотилівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Покотилівка — Селекційна