У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Семенівка - Дмитрія
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Семенівка - Дмитрія:

Поточний розклад електричок Семенівка - Дмитрія включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 03 хв зі станції Семенівка і прибуває на станцію Дмитрія о 21 г 16 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6015 сполученням Львів - Трускавець, в цьому випадку поїздка займе 0 г 13 хв. Між станціями Семенівка і Дмитрія цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Семенівка - Дмитрія, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Семенівка Дмитрія ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Семенівка - Дмитрія можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Семенівка та Дмитрія – 8.6 км. Ціна квитка на електричку Семенівка Дмитрія складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6187* Львів Мукачево 09.48
Семенівка
10.01
Дмитрія
13 хв Курсує щоденно - переглянути
6189-6507* Львів Чоп 14.07
Семенівка
14.20
Дмитрія
13 хв Курсує щоденно - переглянути
6155* Львів Лавочне 18.24
Семенівка
18.37
Дмитрія
13 хв Курсує щоденно - переглянути
6015 Львів Трускавець 21.03
Семенівка
21.16
Дмитрія
13 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Семенівка -Дмитрія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Семенівка — Дмитрія

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дмитрія — Семенівка