У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дмитрія - Семенівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дмитрія - Семенівка:

Поточний розклад електричок Дмитрія - Семенівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 48 хв зі станції Дмитрія і прибуває на станцію Семенівка о 19 г 00 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6156 сполученням Лавочне - Львів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 14 хв. Між станціями Дмитрія і Семенівка цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дмитрія - Семенівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дмитрія Семенівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дмитрія - Семенівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6154 Стрий Львів 06.29
Дмитрія
06.43
Семенівка
14 хв Курсує щоденно - переглянути
6156 Лавочне Львів 07.00
Дмитрія
07.14
Семенівка
14 хв Курсує щоденно - переглянути
6012 Трускавець Львів 18.48
Дмитрія
19.00
Семенівка
12 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дмитрія -Семенівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дмитрія — Семенівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Семенівка — Дмитрія