У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Семенівка - Пісочна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Семенівка - Пісочна:

Поточний розклад електричок Семенівка - Пісочна включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 48 хв зі станції Семенівка і прибуває на станцію Пісочна о 10 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6015 сполученням Львів - Трускавець, в цьому випадку поїздка займе 0 г 40 хв. Між станціями Семенівка і Пісочна цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Щирець 2(21.07), Черкаси Львівські(21.21), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Семенівка - Пісочна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Семенівка Пісочна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Семенівка - Пісочна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Семенівка та Пісочна – 30.5 км. Ціна квитка на електричку Семенівка Пісочна складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6187* Львів Мукачево 09.48
Семенівка
10.25
Пісочна
37 хв Курсує щоденно - переглянути
6189-6507* Львів Чоп 14.07
Семенівка
14.45
Пісочна
38 хв Курсує щоденно - переглянути
6155 Львів Лавочне 18.24
Семенівка
19.03
Пісочна
39 хв Курсує щоденно - переглянути
6015 Львів Трускавець 21.03
Семенівка
21.43
Пісочна
40 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Семенівка -Пісочна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Семенівка — Пісочна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Пісочна — Семенівка