У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Пісочна - Семенівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Пісочна - Семенівка:

Поточний розклад електричок Пісочна - Семенівка включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 31 хв зі станції Пісочна і прибуває на станцію Семенівка о 19 г 07 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6154 сполученням Стрий - Львів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 49 хв. Між станціями Пісочна і Семенівка цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Миколаїв-Дністровський(06.08), Дмитрія(06.37), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Пісочна - Семенівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Пісочна Семенівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Пісочна - Семенівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Пісочна та Семенівка – 45.8 км. Ціна квитка на електричку Пісочна Семенівка складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6154 Стрий Львів 06.02
Пісочна
06.51
Семенівка
49 хв Курсує щоденно - переглянути
6156* Лавочне Львів 06.37
Пісочна
07.13
Семенівка
36 хв Курсує щоденно - переглянути
6502-6166* Чоп Львів 13.09
Пісочна
13.48
Семенівка
39 хв Курсує щоденно - переглянути
6012* Трускавець Львів 18.31
Пісочна
19.07
Семенівка
36 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Пісочна -Семенівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Пісочна — Семенівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Семенівка — Пісочна