У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Семиполки - Бобрик
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Семиполки - Бобрик:

Поточний розклад електричок Семиполки - Бобрик включає 11 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 17 хв зі станції Семиполки і прибуває на станцію Бобрик о 21 г 20 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6927 сполученням Ніжин - Київ-Волинський, в цьому випадку поїздка займе 0 г 3 хв. Між станціями Семиполки і Бобрик цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Семиполки - Бобрик, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Семиполки Бобрик ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Семиполки - Бобрик можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Семиполки та Бобрик – 2.3 км. Ціна квитка на електричку Семиполки Бобрик складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Семиполки -Бобрик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Семиполки — Бобрик

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Бобрик — Семиполки