У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Семиполки - Дослідна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Семиполки - Дослідна:

Поточний розклад електричок Семиполки - Дослідна включає 11 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 47 хв зі станції Семиполки і прибуває на станцію Дослідна о 13 г 47 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6918 сполученням Київ-Волинський - Ніжин, в цьому випадку поїздка займе 1 г 11 хв. Між станціями Семиполки і Дослідна цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Заворичі(18.48), Бобровиця(19.11), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Семиполки - Дослідна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Семиполки Дослідна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Семиполки - Дослідна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Семиполки та Дослідна – 57.1 км. Ціна квитка на електричку Семиполки Дослідна складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Семиполки -Дослідна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Семиполки — Дослідна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дослідна — Семиполки